Cold Cube

Niezawodne rozwiązania do przechowywania i transportu ładunku w kontrolowanej temperaturze.

Łatwe w użyciu, wysoce niezawodne i ekonomiczne przenośne urządzenia pełniące role lodówki lub zamrażarki. Idealne rozwiązanie do przewozu zarówno cateringu jak i dostaw farmaceutycznych zgodne z wszelkimi normami prawidłowej dystrybucji leków

Dzięki Bluetooth, umożliwia łączenie się ze swoim ładunkiem, gdziekolwiek się znajduje. Oznacza to możliwość monitorowania temperatury i stanu – bez otwierania boxa – a wszystko to z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego.

Nasza oferta obejmuje różnorodne mobilne jednostki magazynowe, które gwarantują bezpieczny transport produktów, zwłaszcza tych wrażliwych na zmienne warunki środowiskowe.

W przypadku branży spożywczej utrzymują w odpowiednich temperaturach zarówno gorące potrawy, jak i produkty spożywcze wymagające chłodzenia.

W sektorze farmaceutycznym pełnią rolę przenośnych chłodziarek do przewozu krwi lub mobilnych lodówek na szczepionki.

Cold Cube stanowią ekonomiczną alternatywę bez konieczności przekształcania ciężarówek lub aut dostawczych na chłodnie. Nie wymagają specjalnej konstrukcji wnętrza ani budowy specjalnych przegród chłodniczych. Są proste w załadunku i rozładunku, co umożliwia szybkie wyjęcie urządzenia z pojazdu. Dodatkowo oferujemy wygodne modele otwierane z przodu lub ładowane od góry.