Kariera

Kariera: Autoryzowany dealer marki Thermo King – lidera w produkcji systemów do kontroli temperatury w transporcie – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik serwisu / Mechanik

z doświadczeniem oraz bez doświadczenia (do przyuczenia)

 Miejsce pracy: GDAŃSK / BYDGOSZCZ / OLSZTYN

Opis stanowiska:
  • Realizacja przeglądów, konserwacji i napraw agregatów chłodniczych oraz naczep
  • Instalacja nowych urządzeń w pojazdach
  • Naprawa i diagnostyka awarii układów elektrycznych i mechanicznych
Oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne (kierunkowe lub średnie)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie w zakresie napraw i obsługi pojazdów samochodowych
  • Lub doświadczenie w obszarze obsługi urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji
  • Prawo jazdy minimum kat.B
Mile widziane:
  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Certyfikat UDT – FGAZ
  • Umiejętność spawania elektrycznego / lutowania twardego
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie będącej autoryzowanym dealerem o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (Podstawa + premia + premie okolicznościowe)
  • Pakiet szkoleń krajowych i zagranicznych
  • Pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@apextk.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Apex-Thermo King Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Geodetów 18 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Apex-Thermo King Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Geodetów 18 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

Doradca Serwisowy w Biurze Obsługi Klienta

 Miejsce pracy: GDAŃSK

  • Obsługa klienta serwisu agregatów chłodniczych do samochodów dostawczych i ciężarowych
  • Sprzedaż usług serwisowych oraz części zamiennych
  • Utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientem
  • Wykonywanie kosztorysów oraz planowanie pracy serwisu
  • Przyjmowanie zleceń serwisowych i awizacja napraw
  • Prowadzenie zleceń w systemie komputerowym
  • Wykształcenie średnie/wyższe (mile widziane o profilu technicznym)
  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office
  • Ugruntowana wiedza techniczna dotycząca branży motoryzacyjnej
  • Zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem
  • Dobra organizacja, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy:
  • Cykl szkoleń produktowych i technicznych Thermo King
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w prężnym zespole pod szyldem uznanej międzynarodowej marki
  • 8-godzinny system pracy od poniedziałku do piątku, oparty o dwie zmiany: I zmiana od 8:00 – 16:00, II zmiana od 12:00 – 20:00