Zmieniamy się dla Ciebie! Rozszerzamy swoją działalność o dodatkowe usługi.

Niezmiernie miło nam poinformować, że z dniem 1 czerwca 2023 firma Apex-Thermo King Sp. z o.o. na mocy umowy  przejęła działalność firmy Trans Expert  Sp. z o.o.  w zakresie serwisu samochodów dostawczych, ciężarowych i naczep, kompleksowej likwidacji szkód z blacharnią i lakiernią, diagnostyki komputerowej, a także Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

W najbliższych tygodniach będziemy integrować procesy biznesowe i wcielać nowe działalności do naszych struktur. Rozpoczęły się już prace remontowe i modernizacyjne mające na celu przygotowanie obiektu do połączenia pod jednym dachem dotychczasowej działalności serwisowej oraz  przeniesienia z obecnej lokalizacji przy ulicy Toruńskiej 147 serwisu agregatów chłodniczych.

Naszą intencją jest kontynuacja działalności serwisu w  przy ul. Bydgoskich Przemysłowców 29 w dotychczasowej formule multi-brand z zachowaniem najwyższych standardów wyznaczanych przez THERMO KING – naszego długoletniego partnera biznesowego. Trwająca kilka najbliższych tygodni rozbudowa i restrukturyzacja przyczynią się do powstania Centrum Serwisowego Bydgoszcz świadczącego kompleksowe usługi dla transportu drogowego. 

Cała załoga Apex Thermo King dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najwyższy standard naprawy powierzonego sprzętu, jeszcze lepszą jakość obsługi oraz pełniejszy zakres rozwiązań.